OFICJALNY SERWIS

DUMY WARMII

Drutex-Bytovia - Stomil Olsztyn, relacja LIVE!

09/23/2015

Zapraszamy na tekstową relację LIVE z meczu 5. kolejki I Ligi, Drutex-Bytovia - Stomil Olsztyn.

DRUTEX-BYTOVIA BYTÓW 1:1 (1:0)    STOMIL OLSZTYN
         34' Chris Jastrzembski       BRAMKI 79' Dawid Szymonowicz

13'  Robert Mandrysz

49' Janusz Surdykowski

62' Marek Opałacz

ŻÓŁTE KARTKI 8' Łukasz Suchocki
23' Tomasz Wełna

CZERWONE KARTKI
    ZMIANY 46' Tomasz Chałas - Rafał Kujawa, Irakli Meskhiia - Tsubasa Nishi
  Gerard Bieszczad - Krzysztof Bąk, Łukasz Wróbel, Marek Opałacz, Michał Jakubowski, Maciej Szewczyk, Robert, Mandrysz, Adrian Chomiuk, Mariusz Kryszak, Janusz Surdykowski, Chris Jastrzembski  SKŁADY Piotr Skiba - Janusz Bucholc, Arkadiusz Czarnecki, Jarosław Ratajczak, Rafał Remisz, Paweł Głowacki, Tomasz Wełna, Irakli Meskhiia, Łukasz Suchocki, Dawid Szymonowicz, Tomasz Chałas
  Tomasz Kafarski TRENERZY Mirosław Jabłoński

Koniec 1:1

90+3 Stomil walczy do końca! Rzut wolny dla nas

90+3 Dawid Szymonowicz zwija się przed naszym polem karnym. Klichowicz ukarany żółtą kartką.

90+3 Schodzi z boiska Chomik. a w jego miejsce Poczobut

90' Sędzia główny dolicza 3 minuty

88' Surdykowski próbował swoich sił. Piotr Skiba spokojnie złapał piłkę w rękę. Budujemy pozycyjny atak na bramkę przeciwnika.

85' Rzut wolny z 20. metra dla Stomilu. Do piłki podchodzi Ratajczak. Obrońcy Bytovii wybijają piłkę.

83' Akcja ofensywna Bytovii. Na spalonym Klichowicz

81' Żółtą kartką ukarany Wróbel

79' GOOOOOOOOL!!! Bramkę strzela Dawid Szymonowicz! Dawid okiwał obrońców Bytovii, po czym z 16. metra strzelił idealnie na bramkę Bytovii. Bieszczad nawet nie interweniował.

78' Zmiana w drużynie Bytovii. Wchodzi Kort za Jastrzembskiego.

76' Posiadanie piłki po stronie Stomilu. Większość akcji idzie naszą prawą stroną. Dobry strzał Dawida Szymonowicz, piłka wydawało się, że wpada do bramki.

74' Po dośrodkowaniu Trzeciakiewicza, Kujawa trafia prosto w ręce bramkarza. Cały czas trwa napór Stomilu!

73' W ostatnim momencie Remisz wybija piłkę Surdykowskiemu, który wychodził sam na sam ze Skibą.

72' Zamieszanie w polu karnym. Do piłki dopadł Rafał Kujawa, który ograł bramkarza gospodarzy. Obrońcy z najwyższym trudem wybijają Kujawie piłkę.

70' Napieramy na Bytovię. Dobry strzał Kujawy, później zamieszanie w polu karnym. Obrońcy drużyny gospodarzy ofiarnie bronią bramki.

69' Zmiana w drużynie gospodarzy. Klichowicz w miejsce Jakóbowskiego

68' Dobre dośrodkowanie Tsubasy, po którym Bieszczad musiał piąstkować piłkę. Groźnie wyglądająca kontra Bytovii jednak wszystko wyjaśnia Paweł Głowacki

67' Zmiana w naszej drużynie. Na boisko wchodzi Michał Trzeciakiewicz za Tomasza Wełnę.

65' Bramkarz Bytovii upomniany słownie przez sędziego za opóźnienie gry.

62' Brutalny faul na naszym zawodniku. Opałacz ukarany żółtym kartonikiem. Sędzia podyktował nam rzut rożny, jednak po strzale Ratajczaka Bieszczad wybija na aut.

61' Groźna kontra Bytovii. Tomasz Wełna z najwyższym trudem wyjaśnia sytuacje i wybija piłkę na rzut wolny.

59' Gra toczy się prawym skrzydłem. Stomil zamyka Bytovię na jej połowie.

56' Stomil napiera na bramkę Bytovii. Rzut rożny dla "biało-niebieskich".

54' Rzut wolny dla Stomilu. Z 18. metrów dośrodkowywał Ratajczak, ale piłkę w polu karnym złapał pewnie Gerard Bieszczad.

52' Po strzale Kryszaka, przed utratą drugiej bramki ratuje nas słupek!

48' Żółtą kartką ukarany Janusz Surdykowski po faulu na Tomaszu Wełnie

Zaczynamy drugą połowę. Z boiska zeszli Tomasz Chałas i Irakli Meskhiia, w ich miejsce na boisku Rafał Kujawa i Tsubasa Nishi.

Trwa przerwa. Do gry przygotowani już Rafał Kujawa i Tsubasa Nishi.

Pierwsza część spotkania to wyraźna dominacja Bytovii. Stomil niestety bez pomysłu na grę.

Przerwa. Stomil przegrywa w Bytowie po bramce Jarzembskiego.

42' Strzał Janusza Surdykowskiego. Piłka mija naszą bramkę

40' Faul Wełny przed polem karnym. Po dośrodkowaniu Butovii do piłki dochodzi Wróbel, a piłka minimalnie mija poprzeczkę naszej bramki.

38' Wychodzimy z kontrą. Paweł Głowacki długim prostopadłym podaniem szukał Łukasza Suchockiego.

36' Po zdobyciu bramki przez Bytovię, trwa jej wyraźna dominacja.

34' Niestety tracimy bramkę... Strzelcem bramki Jastrzembski. Gol jest konsekwencją złego zagrania Rafała Remisza, po którym przeciwnicy przejęli piłkę przed polem karnym.

32' Dobra sytuacja Stomilu. Irakli podał do wychodzącego na pozycję Chałasa, jednak ten nie dobiegł w tempo do piłki.

30' "Biało-niebiescy" nieśmiało atakują bramkę Bytovii. Każda akcja Stomilu powstrzymywana przez defensywę naszego przeciwnika. Gra toczy się głównie w środku pola.

26' Po rzucie rożnym, strzał Łukasza Wróbla minimalnie mija bramkę Skiby.

23' Żółty kartonik obejrzał Tomasz Wełna. Rzut rożny przed polem karnym dla Bytovii.

16' Groźna akcja Drutex-Bytovii. Całą sytuację wyjaśnił Ratajczak.

15' Irakli znalazł się sam na sam z bramkarzem po zagraniu Suchockiego jednak sędzie odgwizdał spalony.

13' Żółtą kartką za faul taktyczny na Dawidzie Szymonowiczu ukarany Robert Mandrysz.

11' Rzut rożny dla Stomilu. Piłkę dośrodkowywał Ratajczak, ale Krzysztof Bąk wybił piłkę.

8' Łukasz Suchocki ukarany żółtą kartką. Bytovia miała rzut wolny blisko pola karnego, jednak Piotr Skiba pewnie złapał piłkę

4' Oba zespoły walczą w środku pola

2' Pierwsza akcja w wykonaniu Stomilu, jednak z prawej strony zatrzymany Łukasz Suchocki

1' Zaczynamy! Bytovia - Stomil!

Bytovia i Stomil wychodzą na boisko, trwa przywitanie obydwu drużyn.

17:49 Oba zespoły udały się już do szatni. Za 10 minut zaczynamy!

Rezerwowi Bytovii: Mateusz Oszmaniec, Radosław Jasiński, Mateusz Klichowicz, Dawid Kort, Daniel Mąka, Paweł Lisowski, Bartłomiej Poczobut

Ławka rezerwowych Stomilu: Dawid Mieczkowski, Piotr Wypniewski, Piotr Głowacki, Michał Trzeciakiewicz, Tsubasa Nishi, Rafał Kujawa, Karol Żwir

17:22 Piłkarze "Dumy Warmii" właśnie rozpoczęli rozgrzewkę przed meczem z Drutex-Bytovią. Początek o 18:00

Skład Bytovii: Gerard Bieszczad - Krzysztof Bąk, Łukasz Wróbel, Marek Opałacz, Michał Jakubowski, Maciej Szewczyk, Robert, Mandrysz, Adrian Chomiuk, Mariusz Kryszak, Janusz Surdykowski, Chris Jastrzembski

Skład Stomilu Olsztyn: Piotr Skiba - Janusz Bucholc, Arkadiusz Czarnecki, Jarosław Ratajczak, Rafał Remisz, Paweł Głowacki, Tomasz Wełna, Irakli Meskhiia, Łukasz Suchocki, Dawid Szymonowicz, Tomasz Chałas