OFICJALNY SERWIS

DUMY WARMII

Porażka z Jagiellonią

02/24/2016

Drużyna Stomilu Olsztyn przegrała w meczu sparingowym z Jagiellonią Białystok 4:1. Bramki dla Jagiellonii strzelili Konstantin Vassiljev, Przemysław Frankowski (dwie) oraz Jan Pawłowski. Honorowe trafienie dla "biało-niebieskich" zaliczył Rafał Remisz.

Jagiellonia Białystok 4 (3:0) 1 Stomil Olsztyn

Bramki: Vassiljev 21’ (k.), Frankowski 24’, 38’, Pawłowski 74’ – Remisz 68’

Jagiellonia (I połowa): Bartłomiej Drągowski – Łukasz Burliga, Sebastian Madera, Igors Tarasovs, Piotr Tomasik – Jacek Góralski, Rafał Grzyb – Przemysław Frankowski, Konstantin Vassiljev, Fiodor Cernych – Piotr Grzelczak.

II połowa: Krzysztof Baran – Matija Sirok, Martin Baran, Gutieri Tomelin, Kamil Pajnowski (79’ Kacper Falon) – Taras Romanczuk, zawodnik testowany – Alvarinho, Kacper Falon (62’ Emil Łupiński), Karol Mackiewicz – Jan Pawłowski.

Stomil: Piotr Skiba, Janusz Bucholc (46’ Maksymilian Brzosko), Jarosław Ratajczak (46’ Łukasz Suchocki), Tomasz Wełna, Paweł Głowacki, Piotr Głowacki (46’ Rafał Remisz), Łukasz Jegliński (46’ Paweł Łukasik), Grzegorz Lech (46’ Tsubasa Nishi), Michał Trzeciakiewicz, Karol Żwir (65' Piotr Wypniewski), Rafał Kujawa.

fot: jagiellonia.pl