KONIEC! NIESTETY PRZEGRYWAMY Z ROZWOJEM 2:1

Zmiana taktyczna. Szatana zmienia Domański Dawid.

90+' Gorąca końcówka spotkania w Katowicach. Gramy do końca!

90+' Rozwój gra już tylko "na czas"

5 minut dłużej potrwa to spotkanie!

87' Pawłowski wybronił świetny strzał Łukasika. Piłka leciała prosto pod poprzeczkę!

85' Karol Żwir marnuje dobra okazję do wyrównania. Niestety piłka minęła bramę

82' Z boiska schodzi Wróbel, a w jego miejsce wchodzi Raul Gonzales!

80' GOOOOL! Fantastyczna bramka Pawła Głowackiego z rzutu wolnego! Walka! Gramy w przewadze!

78' Czerwona kartka dla zawodnika Rozwoju! Król faulował, bardzo brutalnie Ratajczaka. Rataj zwija się z bólu, przepychanka pomiędzy zawodnikami.

78' Jegliński opuszcza boisko, w jego miejsce Paweł Łukasik.

77' Dużo szczęścia miał teraz Rozwój, piłka po rykoszecie minimalnie mija bramkę Pawłowskiego.

75' Rafał Kujawa wywalczył rzut wolny. Dośrodkowywać w pole karne będzie Piotr Głowacki.

74' Zmiana w drużynie gospodarzy. Boisko opuszcza Adam Czerkas, w jego miejsce Adam Żak

73' Paweł Głowacki zmienia Grzegorza Lecha

72' Skiba z najwyższym trudem wyciąga strzał Tomasza Szatana z 18 metrów.

70' My wierzymy! Stomil walczy. Dośrodkowanie Żwira pewnie wyłapuje bramkarz Rozwoju

68' 2:0... Strzałem głową po rzucie rożnym Skibę pokonuje Czerkas

66' Klepczarek ofiarnie broni strzał Kuna. Rożny dla Rozwoju

63' Skiba w bramce dokonuje rzeczy niemożliwych! Broni trzy dobitki z rzędu!

62' Zmiana w naszej drużynie. Suchockiego zmienia Piotr Głowacki

61' Gałecki pokonuje Skibę po rzucie karnym... Rozwój - Stomil 1:0

60' KARNY DLA ROZWOJU. FAULOWAŁ KLEPCZAREK

58' Wojciech Król ukarany żółtą kartką

57' Król przyjmuje pikę na piątym metrze, Skiba wyskakuje do niego, ten minimalnie niecelnie. Niestety w tej sytuacji obaj ucierpieli. Grę zacznie Stomil. Gdyby nie odważne wyjście Skiby, byłaby bramka.

55' Ratajczak przecina dobre podanie do Kuna. Mamy aut dla gospodarzy. Po chwili dobra wrzutka Rozwoju, ponowie wyjaśnia Ratajczak.

55' Stomil schowany na swojej części boiska. Jedynie Kujawa na połowie przeciwnika.

52' Faul Bucholca na zawodniku Rozwoju. Gospodarze dośrodkowywali z rzutu wolnego, a do piłki dopadł Gałecki, który trafia prosto w naszego obrońcę.

50' Dobra dwójkowa akcja Lecha i Bucholca. Niestety kluczowe podanie za mocne i to Pawłowski rozpocznie grę.

48' Dobra akcja skrzydłem Tomasza Wróbla. Remisz wybija na rzut rożny. Oddalamy zagrożenie.

46'  Początek drugiej połowy! Zaczynamy! Obie drużyny bez zmian.

KONIEC PIERWSZEJ POŁOWY

ROZWÓJ KATOWICE - STOMIL OLSZTYN 0:0

43' Kolejny rzut rożny dla Stomilu. Świetne dośrodkowanie Lecha, sędzia Mateusz Złotnicki doszukał się faulu Łukasza Suchockiego i piłka dla Rozwoju.

41' Akcja skrzydłem Stomilu. Dośrodkowanie Jarosława Ratajczaka, które pewnie wyłapuje Pawłowski. Stomil zamknięty na własnej połowie.

39' Grzegorz Lech aut okolicy pola karnego przeciwnika. Po nim dobre dośrodkowanie Bucholca do którego dopada Ratajczak i strzela z dystansu. Tylko rzut rożny.

36' Groźny strzał z dystansu Konrada Nowaka. Piłka minimalnie mija bramkę Skiby.

33' Trwa okres ataków Rozwoju Katowice. Gospodarze szukają sposobu aby przejść olsztyńską defensywę.

32' Kolejna akcja Rozwoju. Dobrze w defensywie pracuje dziś Janusz Bucholc.

30' Bardzo goźna sytuacja pod bramką Skiby. Skiba poturbowany, a Rozwój wywalczył tylko rzut rożny.

27' Kolejna ofensywna akcja "Dumy Warmii"! Kujawa próbował sił z dystansu, niestety niecelne. Kontra Rozwoju. Skiba ponownie na posterunku.

25' Akcja Stomilu. Po dośrodkowaniu Janka Bucholca Kujawa strzela głową na bramkę Pawłowskiego. Ten pewnie wyłapuje strzał.

25' Skiba ponownie wyjaśnia sytuację. Rozwój próbuje długich prostopadłych podań.

23' Akcja ofensywna "Dumy Warmii" kończy się faulem Rafała Kujawy na defensorze gospodarzy. Rozwój przy piłce.

22' Piotr Klepczarek wywalczył rzut wolny w środku pola.

19' Rozwój próbuje ataku pozycyjnego. Dobrze w nasze pole karne dośrodkowywał Wojciech Król, wyjaśnił to Remisz.

18' Ratajczak faulowany przez Wróbla. Będzie dobra sytuacja aby dośrodkować.

17'  Suchocki strzela w ręce Pawłowskiego. Łukasz miał doskonałą okazję do zdobycia bramki.

16' Dobry strzał Kujawy z 18 metru. Piłka odbita przez defensora Rozwoju. Mamy rzut rożny.

15' Faulowany na połowie gospodarzy Karol Żwir. Pierwsze 15 minut dla Rozwoju. Gospodarze przeważają.

13' Kolejna groźna sytuacja dla Rozwoju. Dobre podanie do Czerkasa wybuja Jegliński. Świetna interwencja Skiby! Strał z 20 metrów Nowaka leciał prosto do bramki.

11' Dośrodkowanie Tomasza Wróbla świetnie wyłapuje Piotr Skiba.

10' Kolejny rzut rożny dla Stomil, ponownie defensywa Rozwoju bez problemu wybija piłkę. Kontra Rozwoju i ofiarnie Wełna broni bramki.

9' Adam Czerkas dostał świetne podanie od swojego obrońcy i zmarnował świetną okazję bramkową.

7' Pierwsze uderzenie Stomilu Olsztyn na bramkę Pawłowskiego. Strzelał Grzegorz Lech, jednak niecelnie.

6' Karol Żwir faulowany przez Jaroszka. Mamy rzut wolny.

4' Mogło być groźnie pod bramką Skiby, jednak ofensywa Rozwoju pogubiła się po prostopadłej piłce.

4' Rożny dla Stomilu. Dośrodkowywał Grzegorz Lech.

3' Gra toczy się w środku pola. Drużyny na spokojnie rozpoczynają spotkanie. Słychać tylko doping kibiców z Olsztyna

1' Spotkanie rozpoczyna Rozwój Katowice. Gospodarze na zielono, "Duma Warmii" w tradycyjnych "biało-niebieskich" strojach! GRAMY

19:58 Piłkarze obydwu drużyn wychodzą na boisko

Składy:

Rozwój Katowice: Wojciech Pawłowski - Wojciech Król, Robert Menzel, Przemysław Gałecki, Łukasz Winiarczyk, Bartosz Jaroszek, Konrad Nowak, Tomasz Szatan, Patryk Kun, Tomasz Wróbel, Adam Czerkas

Stomil Olsztyn: Piotr Skiba - Janusz Bucholc, Piotr Klepczarek, Rafał Remisz, Jarosław Ratajczak - Tomasz Wełna, Łukasz Jegliński, Łukasz Suchocki, Grzegorz Lech , Karol Żwir, Rafał Kujawa.

Rezerwowi: Michał Leszczyńśki, Paweł Głowacki, Piotr Głowacki, Tsubasa Nishi, Piotr Wypniewski, Piotr Karłowicz, Paweł Łukasik