OFICJALNY SERWIS

DUMY WARMII

Znamy terminarz 1 ligi

Znamy terminarz 1 ligi

06/24/2016

PZPN ogłosił terminarz I ligi na nowy sezon. Rozgrywki rozpoczną się 30 lipca.Wkrótce zostaną przedstawione godziny spotkań domowych "Dumy Warmii" w rundzie jesiennej. 

Kolejka 1 - 30-31 lipca 

Chojniczanka Chojnice - Zagłębie Sosnowiec 
Stomil Olsztyn - Chrobry Głogów 
GKS Katowice - Wigry Suwałki 
Znicz Pruszków - Bytovia Bytów 
Wisła Puławy - MKS Kluczbork 
Miedź Legnica - Górnik Zabrze 
Stal Mielec - Sandecja Nowy Sącz 
GKS Tychy - Pogoń Siedlce 
Olimpia Grudziądz - Podbeskidzie Bielsko-Biała 

Kolejka 2 - 6-7 sierpnia 

Zagłębie Sosnowiec - Pogoń Siedlce 
Sandecja Nowy Sącz - GKS Tychy 
Górnik Zabrze - Stal Mielec 
MKS Kluczbork - Miedź Legnica 
Olimpia Grudziądz - Wisła Puławy 
Bytovia Bytów - Podbeskidzie Bielsko-Biała 
Wigry Suwałki - Znicz Pruszków 
Chrobry Głogów - GKS Katowice 
Chojniczanka Chojnice - Stomil Olsztyn 

Kolejka 3 - 13-14 sierpnia 

Stomil Olsztyn - Zagłębie Sosnowiec 
GKS Katowice - Chojniczanka Chojnice 
Znicz Pruszków - Chrobry Głogów 
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Wigry Suwałki 
Wisła Puławy - Bytovia Bytów 
Miedź Legnica - Olimpia Grudziądz 
Stal Mielec - MKS Kluczbork 
GKS Tychy - Górnik Zabrze 
Pogoń Siedlce - Sandecja Nowy Sącz 

Kolejka 4 - 20-21 sierpnia 

Zagłębie Sosnowiec - Sandecja Nowy Sącz 
Górnik Zabrze - Pogoń Siedlce 
MKS Kluczbork - GKS Tychy 
Olimpia Grudziądz - Stal Mielec 
Bytovia Bytów - Miedź Legnica 
Wigry Suwałki - Wisła Puławy 
Chrobry Głogów - Podbeskidzie Bielsko-Biała 
Chojniczanka Chojnice - Znicz Pruszków 
Stomil Olsztyn - GKS Katowice 

Kolejka 5 - 24 sierpnia 

GKS Katowice - Zagłębie Sosnowiec 
Znicz Pruszków - Stomil Olsztyn 
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Chojniczanka Chojnice 
Wisła Puławy - Chrobry Głogów 
Miedź Legnica - Wigry Suwałki 
Stal Mielec - Bytovia Bytów 
GKS Tychy - Olimpia Grudziądz 
Pogoń Siedlce - MKS Kluczbork 
Sandecja Nowy Sącz - Górnik Zabrze 

Kolejka 6 - 27-28 sierpnia 

Zagłębie Sosnowiec - Górnik Zabrze 
MKS Kluczbork - Sandecja Nowy Sącz 
Olimpia Grudziądz - Pogoń Siedlce 
Bytovia Bytów - GKS Tychy 
Wigry Suwałki - Stal Mielec 
Chrobry Głogów - Miedź Legnica 
Chojniczanka Chojnice - Wisła Puławy 
Stomil Olsztyn - Podbeskidzie Bielsko-Biała 
GKS Katowice - Znicz Pruszków 

Kolejka 7 - 3-4 września 

Znicz Pruszków - Zagłębie Sosnowiec 
Podbeskidzie Bielsko-Biała - GKS Katowice 
Wisła Puławy - Stomil Olsztyn 
Miedź Legnica - Chojniczanka Chojnice 
Stal Mielec - Chrobry Głogów 
GKS Tychy - Wigry Suwałki 
Pogoń Siedlce - Bytovia Bytów 
Sandecja Nowy Sącz - Olimpia Grudziądz 
Górnik Zabrze - MKS Kluczbork 

Kolejka 8 - 10-11 września 

Zagłębie Sosnowiec - MKS Kluczbork 
Olimpia Grudziądz - Górnik Zabrze 
Bytovia Bytów - Sandecja Nowy Sącz 
Wigry Suwałki - Pogoń Siedlce 
Chrobry Głogów - GKS Tychy 
Chojniczanka Chojnice - Stal Mielec 
Stomil Olsztyn - Miedź Legnica 
GKS Katowice - Wisła Puławy 
Znicz Pruszków - Podbeskidzie Bielsko-Biała 

Kolejka 9 - 17-18 września 

Podbeskidzie Bielsko-Biała - Zagłębie Sosnowiec 
Wisła Puławy - Znicz Pruszków 
Miedź Legnica - GKS Katowice 
Stal Mielec - Stomil Olsztyn 
GKS Tychy - Chojniczanka Chojnice 
Pogoń Siedlce - Chrobry Głogów 
Sandecja Nowy Sącz - Wigry Suwałki 
Górnik Zabrze - Bytovia Bytów 
MKS Kluczbork - Olimpia Grudziądz 

Kolejka 10 - 24-25 września 

Zagłębie Sosnowiec - Olimpia Grudziądz 
Bytovia Bytów - MKS Kluczbork 
Wigry Suwałki - Górnik Zabrze 
Chrobry Głogów - Sandecja Nowy Sącz 
Chojniczanka Chojnice - Pogoń Siedlce 
Stomil Olsztyn - GKS Tychy 
GKS Katowice - Stal Mielec 
Znicz Pruszków - Miedź Legnica 
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Wisła Puławy 

Kolejka 11 - 1-2 października 

Wisła Puławy - Zagłębie Sosnowiec 
Miedź Legnica - Podbeskidzie Bielsko-Biała 
Stal Mielec - Znicz Pruszków 
GKS Tychy - GKS Katowice 
Pogoń Siedlce - Stomil Olsztyn 
Sandecja Nowy Sącz - Chojniczanka Chojnice 
Górnik Zabrze - Chrobry Głogów 
MKS Kluczbork - Wigry Suwałki 
Olimpia Grudziądz - Bytovia Bytów 

Kolejka 12 - 8-9 października 

Zagłębie Sosnowiec - Bytovia Bytów 
Wigry Suwałki - Olimpia Grudziądz 
Chrobry Głogów - MKS Kluczbork 
Chojniczanka Chojnice - Górnik Zabrze 
Stomil Olsztyn - Sandecja Nowy Sącz 
GKS Katowice - Pogoń Siedlce 
Znicz Pruszków - GKS Tychy 
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Stal Mielec 
Wisła Puławy - Miedź Legnica 

Kolejka 13 - 15-16 października 

Miedź Legnica - Zagłębie Sosnowiec 
Stal Mielec - Wisła Puławy 
GKS Tychy - Podbeskidzie Bielsko-Biała 
Pogoń Siedlce - Znicz Pruszków 
Sandecja Nowy Sącz - GKS Katowice 
Górnik Zabrze - Stomil Olsztyn 
MKS Kluczbork - Chojniczanka Chojnice 
Olimpia Grudziądz - Chrobry Głogów 
Bytovia Bytów - Wigry Suwałki 

Kolejka 14 - 22-23 października 

Zagłębie Sosnowiec - Wigry Suwałki 
Chrobry Głogów - Bytovia Bytów 
Chojniczanka Chojnice - Olimpia Grudziądz 
Stomil Olsztyn - MKS Kluczbork 
GKS Katowice - Górnik Zabrze 
Znicz Pruszków - Sandecja Nowy Sącz 
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Pogoń Siedlce 
Wisła Puławy - GKS Tychy 
Miedź Legnica - Stal Mielec 

Kolejka 15 - 29-30 października 

Stal Mielec - Zagłębie Sosnowiec 
GKS Tychy - Miedź Legnica 
Pogoń Siedlce - Wisła Puławy 
Sandecja Nowy Sącz - Podbeskidzie Bielsko-Biała 
Górnik Zabrze - Znicz Pruszków 
MKS Kluczbork - GKS Katowice 
Olimpia Grudziądz - Stomil Olsztyn 
Bytovia Bytów - Chojniczanka Chojnice 
Wigry Suwałki - Chrobry Głogów 

Kolejka 16 - 5-6 listopada 

Zagłębie Sosnowiec - Chrobry Głogów 
Chojniczanka Chojnice - Wigry Suwałki 
Stomil Olsztyn - Bytovia Bytów 
GKS Katowice - Olimpia Grudziądz 
Znicz Pruszków - MKS Kluczbork 
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Górnik Zabrze 
Wisła Puławy - Sandecja Nowy Sącz 
Miedź Legnica - Pogoń Siedlce 
Stal Mielec - GKS Tychy 

Kolejka 17 - 12-13 listopada 

GKS Tychy - Zagłębie Sosnowiec 
Pogoń Siedlce - Stal Mielec 
Sandecja Nowy Sącz - Miedź Legnica 
Górnik Zabrze - Wisła Puławy 
MKS Kluczbork - Podbeskidzie Bielsko-Biała 
Olimpia Grudziądz - Znicz Pruszków 
Bytovia Bytów - GKS Katowice 
Wigry Suwałki - Stomil Olsztyn 
Chrobry Głogów - Chojniczanka Chojnice 

Kolejka 18 - 19-20 listopada 

Podbeskidzie Bielsko-Biała - Olimpia Grudziądz 
Zagłębie Sosnowiec - Chojniczanka Chojnice 
Chrobry Głogów - Stomil Olsztyn 
Wigry Suwałki - GKS Katowice 
Bytovia Bytów - Znicz Pruszków 
MKS Kluczbork - Wisła Puławy 
Górnik Zabrze - Miedź Legnica 
Sandecja Nowy Sącz - Stal Mielec 
Pogoń Siedlce - GKS Tychy 

Kolejka 19 - 26-27 listopada 

Pogoń Siedlce - Zagłębie Sosnowiec 
GKS Tychy - Sandecja Nowy Sącz 
Stal Mielec - Górnik Zabrze 
Miedź Legnica - MKS Kluczbork 
Wisła Puławy - Olimpia Grudziądz 
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Bytovia Bytów 
Znicz Pruszków - Wigry Suwałki 
GKS Katowice - Chrobry Głogów 
Stomil Olsztyn - Chojniczanka Chojnice 

Kolejka 20 - 4-5 marca 

Zagłębie Sosnowiec - Stomil Olsztyn 
Chojniczanka Chojnice - GKS Katowice 
Chrobry Głogów - Znicz Pruszków 
Wigry Suwałki - Podbeskidzie Bielsko-Biała 
Bytovia Bytów - Wisła Puławy 
Olimpia Grudziądz - Miedź Legnica 
MKS Kluczbork - Stal Mielec 
Górnik Zabrze - GKS Tychy 
Sandecja Nowy Sącz - Pogoń Siedlce 

Kolejka 21 - 11-12 marca 

Sandecja Nowy Sącz - Zagłębie Sosnowiec 
Pogoń Siedlce - Górnik Zabrze 
GKS Tychy - MKS Kluczbork 
Stal Mielec - Olimpia Grudziądz 
Miedź Legnica - Bytovia Bytów 
Wisła Puławy - Wigry Suwałki 
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Chrobry Głogów 
Znicz Pruszków - Chojniczanka Chojnice 
GKS Katowice - Stomil Olsztyn 

Kolejka 22 - 18-19 marca 

Zagłębie Sosnowiec - GKS Katowice 
Stomil Olsztyn - Znicz Pruszków 
Chojniczanka Chojnice - Podbeskidzie Bielsko-Biała 
Chrobry Głogów - Wisła Puławy 
Wigry Suwałki - Miedź Legnica 
Bytovia Bytów - Stal Mielec 
Olimpia Grudziądz - GKS Tychy 
MKS Kluczbork - Pogoń Siedlce 
Górnik Zabrze - Sandecja Nowy Sącz 

Kolejka 23 - 25-26 marca 

Górnik Zabrze - Zagłębie Sosnowiec 
Sandecja Nowy Sącz - MKS Kluczbork 
Pogoń Siedlce - Olimpia Grudziądz 
GKS Tychy - Bytovia Bytów 
Stal Mielec - Wigry Suwałki 
Miedź Legnica - Chrobry Głogów 
Wisła Puławy - Chojniczanka Chojnice 
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Stomil Olsztyn 
Znicz Pruszków - GKS Katowice 

Kolejka 24 - 1-2 kwietnia 

Zagłębie Sosnowiec - Znicz Pruszków 
GKS Katowice - Podbeskidzie Bielsko-Biała 
Stomil Olsztyn - Wisła Puławy 
Chojniczanka Chojnice - Miedź Legnica 
Chrobry Głogów - Stal Mielec 
Wigry Suwałki - GKS Tychy 
Bytovia Bytów - Pogoń Siedlce 
Olimpia Grudziądz - Sandecja Nowy Sącz 
MKS Kluczbork - Górnik Zabrze 

Kolejka 25 - 8-9 kwietnia 

MKS Kluczbork - Zagłębie Sosnowiec 
Górnik Zabrze - Olimpia Grudziądz 
Sandecja Nowy Sącz - Bytovia Bytów 
Pogoń Siedlce - Wigry Suwałki 
GKS Tychy - Chrobry Głogów 
Stal Mielec - Chojniczanka Chojnice 
Miedź Legnica - Stomil Olsztyn 
Wisła Puławy - GKS Katowice 
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Znicz Pruszków 

Kolejka 26 - 15 kwietnia 

Zagłębie Sosnowiec - Podbeskidzie Bielsko-Biała 
Znicz Pruszków - Wisła Puławy 
GKS Katowice - Miedź Legnica 
Stomil Olsztyn - Stal Mielec 
Chojniczanka Chojnice - GKS Tychy 
Chrobry Głogów - Pogoń Siedlce 
Wigry Suwałki - Sandecja Nowy Sącz 
Bytovia Bytów - Górnik Zabrze 
Olimpia Grudziądz - MKS Kluczbork 

Kolejka 27 - 22-23 kwietnia 

Olimpia Grudziądz - Zagłębie Sosnowiec 
MKS Kluczbork - Bytovia Bytów 
Górnik Zabrze - Wigry Suwałki 
Sandecja Nowy Sącz - Chrobry Głogów 
Pogoń Siedlce - Chojniczanka Chojnice 
GKS Tychy - Stomil Olsztyn 
Stal Mielec - GKS Katowice 
Miedź Legnica - Znicz Pruszków 
Wisła Puławy - Podbeskidzie Bielsko-Biała 

Kolejka 28 - 29-30 kwietnia 

Zagłębie Sosnowiec - Wisła Puławy 
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Miedź Legnica 
Znicz Pruszków - Stal Mielec 
GKS Katowice - GKS Tychy 
Stomil Olsztyn - Pogoń Siedlce 
Chojniczanka Chojnice - Sandecja Nowy Sącz 
Chrobry Głogów - Górnik Zabrze 
Wigry Suwałki - MKS Kluczbork 
Bytovia Bytów - Olimpia Grudziądz 

Kolejka 29 - 6-7 maja 

Bytovia Bytów - Zagłębie Sosnowiec 
Olimpia Grudziądz - Wigry Suwałki 
MKS Kluczbork - Chrobry Głogów 
Górnik Zabrze - Chojniczanka Chojnice 
Sandecja Nowy Sącz - Stomil Olsztyn 
Pogoń Siedlce - GKS Katowice 
GKS Tychy - Znicz Pruszków 
Stal Mielec - Podbeskidzie Bielsko-Biała 
Miedź Legnica - Wisła Puławy 

Kolejka 30 - 13-14 maja 

Zagłębie Sosnowiec - Miedź Legnica 
Wisła Puławy - Stal Mielec 
Podbeskidzie Bielsko-Biała - GKS Tychy 
Znicz Pruszków - Pogoń Siedlce 
GKS Katowice - Sandecja Nowy Sącz 
Stomil Olsztyn - Górnik Zabrze 
Chojniczanka Chojnice - MKS Kluczbork 
Chrobry Głogów - Olimpia Grudziądz 
Wigry Suwałki - Bytovia Bytów 

Kolejka 31 - 17 maja 

Wigry Suwałki - Zagłębie Sosnowiec 
Bytovia Bytów - Chrobry Głogów 
Olimpia Grudziądz - Chojniczanka Chojnice 
MKS Kluczbork - Stomil Olsztyn 
Górnik Zabrze - GKS Katowice 
Sandecja Nowy Sącz - Znicz Pruszków 
Pogoń Siedlce - Podbeskidzie Bielsko-Biała 
GKS Tychy - Wisła Puławy 
Stal Mielec - Miedź Legnica 

Kolejka 32 - 20-21 maja 

Zagłębie Sosnowiec - Stal Mielec 
Miedź Legnica - GKS Tychy 
Wisła Puławy - Pogoń Siedlce 
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Sandecja Nowy Sącz 
Znicz Pruszków - Górnik Zabrze 
GKS Katowice - MKS Kluczbork 
Stomil Olsztyn - Olimpia Grudziądz 
Chojniczanka Chojnice - Bytovia Bytów 
Chrobry Głogów - Wigry Suwałki 

Kolejka 33 - 27-28 maja 

Chrobry Głogów - Zagłębie Sosnowiec 
Wigry Suwałki - Chojniczanka Chojnice 
Bytovia Bytów - Stomil Olsztyn 
Olimpia Grudziądz - GKS Katowice 
MKS Kluczbork - Znicz Pruszków 
Górnik Zabrze - Podbeskidzie Bielsko-Biała 
Sandecja Nowy Sącz - Wisła Puławy 
Pogoń Siedlce - Miedź Legnica 
GKS Tychy - Stal Mielec 

Kolejka 34 - 3-4 czerwca 

Zagłębie Sosnowiec - GKS Tychy 
Stal Mielec - Pogoń Siedlce 
Miedź Legnica - Sandecja Nowy Sącz 
Wisła Puławy - Górnik Zabrze 
Podbeskidzie Bielsko-Biała - MKS Kluczbork 
Znicz Pruszków - Olimpia Grudziądz 
GKS Katowice - Bytovia Bytów 
Stomil Olsztyn - Wigry Suwałki 
Chojniczanka Chojnice - Chrobry Głogów 

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
OSTATNIE WIADOMOŚCI

Ostatnie galerie
Najbliższe mecze stomilu
DATA godz. Rywal
2017-05-31 18:00 vs III LIGA K. MBKS
Subskrybuj Nasze Kanały

Stomil na facebooku

Stomil na twitterze

Stomil na youtube

sponsorzy główni
sponsor srebrny
sponsorzy złoci
sponsorzy biało-niebiescy

 


 
partner medyczny
sponsor techniczny
partnerzy medialni
partnerzy